Sunexpress

Sunexpress ile Seyahat

Sunexpress Havayolları (Güneş Expres Havacılık A.Ş.) 1989 yılında Antalya merkezli olarak kurulmuş özel havayolu firmasıdır. 2006 yılında İzmir’de ikinci merkezini, 2008 yılında ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda üçüncü merkezini açmıştır. 2010 yılında Anadolu’nun bazı şehirlerinden Almanya’nın önemli birkaç noktasına tarifeli uçuşlar düzenleyen Sunexpress, bugün Avrupa’ya tarifeli ve charter olmak üzere birçok yolcu taşımaktadır.

Sunexpress Havayolları’nın bir diğer kolu da Almanya’da faaliyet göstermektedir. Sunexpress Deutschland olarak hizmet vermeye devam eden Sunexpress, Türkiye’den Almanya’ya yolcu taşımakla kalmayıp, birçok ülkeye de sefer yapmaya devam etmektedir.

Sunexpress ile Uçuş Rotası

Sunexpress bugün Türkiye’nin birçok şehrine Antalya Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan uçuş yapabiliyor.

Sunexpress yurtiçi uçuş seferleri İstanbul, Antalya, Diyarbakır, Trabzon, Gaziantep, Samsun, Van, Kars, Konya, Malatya, Kayseri, İzmir, Adana, Erzurum, Erzincan gibi şehirlere yapılmaktadır.

Sunexpress yurtdışı uçuş seferlerini İsviçre, Almanya, Lüksemburg, Yunanistan, Avusturya gibi merkezlere yapmaktadır.

Sunexpress Uçak Bileti

Sunexpress müşteri memnuniyetine önem veren bir havayolu firması olarak her bütçeye uygun bilet fiyatları ile satış yapmaktadır. Düzenlediği kampanyalar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflemektedir.

Sunexpress uçak biletinizi online olarak MaxiBilet.com ‘dan kolay ve güvenle satın alabilirsiniz.