Krasnodar

  • Para birimi: Rus rublesi (RUB)
  • Resmi dil: Rusça
  • Telefon kodu: +7
  • İnternet alan adı: .ru
  • Saat farkı: 0
Çarşamba - 07:38

KrasnodarKuban ırmağının kuzeyinde kurulmuş olan şehir, Kuzey Kafkasya'da Rusya Federasyonu'na bağlı Krasnodar Kray'ın yönetim merkezidir. Şehir 1793 tarihinde “Yekaterinodar” adıyla bir askeri kale olarak kurulup daha sonra gelişmiştir. Nüfusun çoğunu Kazak Ruslarının oluşturduğu şehirde, karasal iklim hakimdir. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise yağışlı geçmektedir.  Kazak Ruslarının yanında,  Adıge, Hemşinliler, Kürtler, Ahıska Türkleri, Ukraynalı, Tatar gibi milletlerde bulunmaktadır. 

Krasnodar Uçak Bileti

Maxibilet.com sitemizden Krasnodar uçak bileti arayarak tüm havayollarının uçuş fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Yukarıda yer alan uçak bileti arama motorunda Krasnodar için gidiş - dönüş tarihinizi ve yolcu bilgilerini girip uçak biletini arayabilirsiniz. Krasnodar seferi olan THY (Türk Hava Yolları), Anadolujet , Sunexpress, Atlasglobal (Atlasjet), Pegasus, Onur Air ve diğer tüm havayollarının uçak biletlerini görebilirsiniz. Listelenen seferleri karşılaştırarak bütçenize uygun ve tercih ettiğiniz saatteki Krasnodar uçak biletini maxibilet.com sitemizden güvenle alabilirsiniz.

Krasnodar uçak bileti ne kadar?

Tek tek internet sitelerini inceleyerek en uygun uçak bileti fiyatı aramanıza gerek kalmadan maxibilet.com sitemizden hızlı ve kolay şekilde sorgulayabilirsiniz.

Gidiş ve dönüş size uygun birbirinden farklı havayolu seferlerini seçip tek seferde alıp karlı çıkın.

Alanında en gelişmiş teknik alt yapısı sayesinde en ucuz uçak bileti binlerce havayolu firmasından anlık sorgulanarak saniyeler içinde size sunuluyor. İhtiyacınıza göre istediğiniz tarih ve saatteki en ucuz uçak biletini taksit seçeneklerimiz ile kolaylıkla alabilirsiniz.

Krasnodar uçak bileti almak çok kolay!

Artık site site en ucuz uçak bileti arama derdine girmeden maxibilet.com sitemizden iki adımda en ucuz Krasnodar uçak biletini alarak stressiz karlı uçmanın keyfini çıkarabilirsiniz! Maxibilet.com sayesinde çok daha kolay ve karşılaştırmalı bir şekilde uygun fiyata, istenilen zaman da Krasnodar uçak bileti alabilirsiniz.

İster tek yön ister gidiş dönüş olsun tüm hava yolu uçuşlarını maxibilet.com ile sorgulayabilirsiniz.

Havayollarının uyguladığı Asker, Yaşlı ve genç yolculara indirimli uçak bileti yanı sıra özel zamanlara uygulanan kampanyalı uçak biletlerini maxibilet.com sitemizde bulabilirsiniz.

MaxiBilet.com - Türkiye’nin yeni nesil bilet satış platformu…