germanwings-ucak-bileti

Germanwings

Almanya, Köln ve Bonn merkezli düşük-fiyatlı düzenli tarifeler düzenleyen bir havayolu şirketidir. İlk olarak, Eurowings adıyla kurulan şirket, Germanwings ismini 2002 yılından itibaren kullanmaya başlamıştır. Şirket Avrupa'da 66 uçuş noktasına seferler düzenlemektedir.Şirket, Almanya içinde ve Avrupa çapında değişik noktalara uçuş hizmeti sunmaktadır. 29 Airbus uçağı bulunmaktadır. 

Check- in işlemleri
Check-in işlemleriniz için havaalanında yapabileceğiniz check-in işlemlerinden, elektronik ortamda yapabileceğiniz işlemlere kadar farklı seçenekler sunar. Check-in işlemleriniz için, MaxiBilet internet sitesi üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.Havaalanındaki kontuarlarını veya kiokslarını kullanabilirsiniz. Uçuş kartınıza ait bilgiler mobil telefonunuza süratle gönderilecektir. On-line check in işlemlerinizi uçuş saatinizden 72 saat ile 3 saat arasında yapmanız rica edilmektedir. Seyahatinizde size eşlik edecek olan yalnızca bir el bagajı ise, direk olarak uçuş yapacağınız kapıya yönelebilirsiniz. Destinasyonlar arasında check-in zamanlamalarında farklılıklar olabileceğini hatırlatmak isteriz.
Bagaj hakkı ve ücretlendirme
Her yolcu ücretsiz olarak bir el bagajı taşıma hakkına sahiptir. El bagajınızın maksimum 8 kg ağırlığında ve 55 x 40 x 20 cm boyutlarında olması gerekmektedir. Belirtilen sınırları aşan bavullarınız ücretli bagaj statüsünde değerlendirilecektir. Bu boyutları aşan el bagajlarınız ücretli olarak değerlendirileceğinden çantanızdaki özel eşyalarınızı; ilaç, laptop, mobil cihazlarınınız,diğer önemli ve değerli eşyalarınızı yanınıza almanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.Bagaj hakkında işlemleriniz MaxiBilet internet sitesinden veya çağrı merkezinden bilgi alabilrisiniz.
Koltuk seçimi
On-line olarak yaptığınız rezervasyon sürecinde, oturmak istediğiniz koltuğu, ekranınızda görüntülenecek olan koltuk şemasından seçebilirsiniz.Havaalanlarında yapacağınız check-in işlemleri sırasında, uygun koltuklar arasında size bir koltuk tahsis edilecektir. Seyahat edeceğiniz biletin niteliğine göre seçim yapabileceğiniz koltuklar, biletiniz niteliğine göre fiyatlandırılabilir.Detaylı bilgi almak için MaxiBilet web sitesinden veya çağrımerkezimizden bilgi alabilirsiniz.
Yiyecek, içecek ve ikram
Havayolları ile yapacağınız uçuşlarınızda, ekonomi sınıfındaki biletlerle uygun fiyatlar karşılığında seçebileceğiniz, yiyecek ve içecekleri menüleri özenle oluşturulmuştur. Ödemelerinizi nakit veya kredi kartlarınla (master/visa) yapabilirsiniz. SMART fare biletleriyle yapacağınız uçuşlarda lezzetli bir aperatif, bir adet su ve bir çukulata bilet fiyatınıza dahildir. Ayrıca ikinci bir içeceği de seçebilirsiniz. BEST fare yolcuları ise özenle hazırlanan yiyecek ve içecek menülerinden dilediklerini seçebilirler.Detaylı bilgi almak için MaxiBilet web sitesinden veya çağrımerkezimizden bilgi alabilirsiniz.