condor-ucak-bileti

Condor

1955 yılında Frankfurt  Almanya’da kurulmuştur. Condor Havayolları 6,7 milyonluk yolcu taşıma kapasitesi, Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’da bulunan 75’den fazla merkeze yaptığı uçuşlarla dünyanın lider charter şirketlerinden biridir. Şirket filo büyüklüğü ve uçakla yolcu dayalı Almanya'nın en büyük üçüncü ticari havayolu şirketidir. Almanya’da bulunan 11 kalkış noktasından tüm ülkeye hizmet sunmaktadır. Boeing 767-300ER, Boeing 757-300, Airbus A320-200 ve Airbus A321-200 model uçaklardan oluşan filosu ile tüm dünyada bilinen bir marka olmuştur.Havayollu, Thomas Cook Grup Şirketlerinin üyesidir. 

Check- in işlemleri
Havayollarıyla yapacağınız uçuşlarda, check-in işleminizi havaalanlarında bulunan otomatik kiosk makineleri, MaxiBilet internet sitesi üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.Havaalanında yapacağınız check-in işlemi için, ekonomi sınıfı biletlerde; uçuş saatinizden maksimum 120 dakika önce, business sınıf biletlerde ise uçuş saatinizden 90 dakika önce check-in masasında hazır bulunmanızı önermektedir.
Bagaj hakkı ve ücretlendirme
Yapacağınız uçuşlarda, kabine alacağınız ücretsiz el bagajının boyutları 55cmx40cmx20 cm ölçülerini aşmamalıdır. Belirtilen ölçülerde hazırlanan el bagajınızın ağırlığı ise, ekonomi sınıfı biletlerde, 6 kilo, Premium ekonomi sınıfında 8 kilo, business sınıfında ise toplamda 12 kilo olarak belirlenmiştir. El bagajına ek olarak, küçük bir el çantası, bir Laptop veya Tablet ve bir şemsiye ücretsiz olarak kabine alabileceğiniz eşyalar arasındadır. Uçak altında taşınan serbest bagaj hakkınız ise, ekonomi sınıfı biletlerde, 20 kilo, premium ekonomi sınıfında 25 kilo, business sınıfında ise 30 kilo ile sınırlanmıştır.2 yaş altı çocuklarınız için her sınıfta 20 kilo bagaj hakkınız bulunmaktadır.Detaylı bilgi almak için MaxiBilet web sitesinden veya çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.
Koltuk seçimi
Uçuşlarda koltuk seçimini Check-in işlemi sırasında yapabilirsiniz. Beş ayrı bölgede sınıflandırılan uçuş yönünüze göre değişen koltuk rezervasyon ücretleri MaxiBilet web sitesinden veya çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yiyecek, içecek ve ikram
Gerçekleştireceğiniz seyahatlerde, uçuş sürenize göre lezzetli atıştırmalıklar, çay, kahve ve alkolsüz meşrubatlar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Alkollü içecek satın almak istiyorsanız, koltuk cebinde bulunan menülerden seçiminizi yapabilirsiniz. Uzun süreli uçuşlar için bir öğün yemek servisi yapılmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan ikramların dışında, üç adet lezzetli menüye uygun fiyatlar karşılığında ulaşmanız mümkün.Filosunda bulunan uçaklarda, uçuş sürenizi daha keyifli bir hale dönüştüren, uçak içi eğlence sistemleri size daha konforlu bir uçuş vaat etmektedir.Detaylı bilgi almak için MaxiBilet web sitesinden veya çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.