british-airways-ucak-bileti

British Airways

British Airways -İngiliz Havayolları dünyanin en köklü ve büyük havayolu şirketlerinden biridir. Birleşik Krallık'ın ulusal havayolu şirketi. Filosundaki uçak sayısı, yaptığı dış hat uçuşları ve dış hat uçuş noktaları baz alındığında, ülkenin en büyük havayolu şirketidir. . Çok yoğun bir uçuş ağına sahip Türkiye'ye günlük uçuşlar yapmaktadır. Türkiye'den Amerika ya  da Kanada'ya uçmak isteyenlere de Heathrow aktarmalı uygun uçuş olanakları sağlayan firma modern bir filoya sahiptir.

Check- in işlemleri
Online check in işlemlerini MaxiBilet internet sitesi üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Uçuş saatinden 24 saat önceye kadar yapılabilmektedir.Bu hizmetle öncedenbiniş kartınızı hazırlayıp çıktısını alabilir , ücretsiz olarak koltuk seçimi yapabilir ayrıca bilet sınıfınıza bağlı olarak ücret karşılığı diğer hizmetlerden yararlanabilirsiniz.Online kayıt işlemiyle ek bagaj talebinde bulunabilirsiniz.
Bagaj hakkı ve ücretlendirme
Yolculuk esnasında çanta / laptop çantası önünüzdeki koltuğun altına girecek boyutlarda olması gerekir .Müzik aletleri ve spor malzemeleri onlar maksimum çanta boyutları sığacak şekilde ücretsiz el bagaj parçası olarak alınabilir. 23kg üzerini aşan Aletler için koltuk satın alınması gerekebilir. Bazı spor ekipmanları emniyet ve güvenlik nedenleriyle sınırlıdır.Detaylı bilgi almak için MaxiBilet internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Koltuk seçimi
Uzun uçuşlı premium ekonomi biletlerinde daha fazla bacak boyu, özel alan, geniş ve rahat koltuklar ve kapalı kabin imkanı sunmaktadır. Havayolları kendine ait uçaklarında 3 farklı seyahat sınıfı sunmaktadır.Ekonomi sınıfındaki yeni deri koltuklar ,yolcuların konforunu maksimum seviyeye ulaştırmaktadır. Ayrıca uzun mesafeli yolculuklarda yolculara rahat yastık,battaniye,diş fırçası ve macunu yine isteğe göre çorap ve göz maskesi sunulmaktadır. –Ekonomi - Business – First Class . Ayrıca uzun mesafeli yolculuklarında Premium Ekonomi Sınıfı imkanı sunmaktadır.Uzun yolculuklardaki Premium Ekonomi sınıfında daha geniş ve rahat koltuklar,daha geniş ayak uzatma yerleri ,kişisel eğlence sistemi,laptop vb. imkanlar sunmaktadır.Detaylı bilgi almak için MaxiBilet web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Yiyecek, içecek ve ikram
Yolcuların yemek seçenekleri, deneyimli mutfak elemanları tarafından özenle hazırlanmaktadır.ücretsiz yiyecek ve içecek değil sadece, taze uçuş için hazırlanmış önceden yiyecekler. Tüm bu hizmetler her şeyin kaynağını biliyor demektir, bu yüzden yolcuğunuz keyifli devam edin ve keyfini çıkarın.Londra Heathrow kalkan bazı uçuşlarında uçuşdan 30 gün önce ve 24 saat arasında online menüden tercih edilen yemekler daha kapsamlı seçilebilr ve ödemesi yapılabilir.Detaylı bilgi için MaxiBilet web sitesinden bilgi alabilirsiniz.