Atlasjet Uçak Bileti

Atlasjet Uçak Bileti

AtlasGlobal (Atlasjet) Havayolları ile filosuna kattığı uçaklarla her zaman güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Satın alacağınız Atlasjet uçak bileti ile hem yurtiçi hem de yurtdışı uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Uçuş tarihinizden çok önce Atlasjet promosyon uçak bileti ile çok daha ucuza uçma imkanınız var. Atlasjet ekonomi uçak bileti ile de bütçenizi zorlamadan çok rahatlıkla uçabilirsiniz.

AtlasGlobal (Atlasjet) ile Uçuş Noktaları

Yıllardır güvenli bir şekilde uçuş yapan AtlasGlobal (Atlasjet), müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır. AtlasGlobal (Atlasjet) yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok noktaya seferler düzenlemektedir.

Adana, Antalya, Balıkesir, Bodrum, Cidde, Dalaman, Erbil, Gaziantep, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Lefkoşa, Mykonos, Sharjah, Simferopol, Süleymaniye, Tahran, Van bunlardan bazılarıdır.

Atlasjet Jetmil Programı

Jetmil müşteri bağlılık programı, Atlasglobal'in yolcularına sunduğu imkanlardan biridir. Jetmil karta karta sahip yolcular, yaptıkları yolculuklarda Jetmil puanı kazanır ve kazandıkları puanlarla Atlasglobal'den indirimli yada ücretsiz uçak bileti alabilirler. Jetmil programına üyelik ücretsizdir. Jetmil kart, Jetmil elite kart, Jetmil junior club kart, Jetiş kart ve Jetmil family kart olmak üzere 5 tip Jetmil üyeliği bulunmaktadır. Tüzel kişiler, gruplar, dernekler ve 2 yaşını doldurarak 3 yaşından gün almış özel gerçek kişiler Jetmil üyesi olabilir.