Anadolujet

Anadolujet ile Seyahat

Merkezi Ankara Esenboğa Havalimanı’nda bulunan Anadolujet, 2008 yılında kurulmuştur. Anadolujet markası daha düşük maliyetlerle daha geniş kitlelere ulaşarak, uçak seyahatini yaygınlaştırmak amacıyla Türk Hava Yollarının yeni ticari markası olarak doğmuştur.

5 uçak ile seferlerine başyalan Anadolujet, filosunu aynı yıl 8 uçağa yükseltmiş olup, 2010 yılında ise 16 uçak ve 2015 yılında 28 uçakla uçuş seferlerine devam etmektedir.

Anadolujet Ucuz Uçak Bileti

Anadolujet ucuz uçak bileti politikasında ilk sıralarda yer almaktadır. Daha düşük maliyetlerle daha çok yolcu taşıma düşüncesiyle seferlerini Türkiye’nin hemen hemen her bölgesine düzenleme çabasındadır. En uygun fiyat ile misafirlerine kaliteli yolculuk yaptırmayı hedefleyen Anadolujet, misfirlerinin memnuniyetini ön planda tutarak sürekli kendini yenilemektedir.

Anadolujet bugün 36 merkeze seferler düzenleyerek “Uçmayan Kalmasın” sloganıyla misafirlerine hizmet vermektedir. 2008 tarihinden itibaren yurtdışı seferlerine de başlayan Anadolujet Kıbrıs, Batum ve Hopa’ya da seferler düzenlemektedir.