aeroflot-russian-airlines-ucak-bileti

Aeroflot Russian Airlines

1923 yılında Moskova’da kurulan şirketin merkezi hava alanı, Sheremetyevo havalimanıdır.Rusya Federasyonunun ulusal havayolu şirketi olan firma dünyanın en eski havayolu şirketlerinden biridir. Aeroflot 52 ülkede 125 ayrı noktaya uçuşlar düzenlemektedir. Rusya Federasyonunda ise 41 ayrı noktaya uçmaktadır. Airbus 330, Airbus 320 ve Airbus 321 gibi yüksek kaliteli uçaklardan oluşan filosuyla tüm dünyada güvenilir bir unvana sahiptir.  

Check- in işlemleri
Havayolları ile gerçekleştireceğiniz uçuşlarda check-in işlemlerinizi havalimanlarındaki kontuar veya kiokslardan uçuşunuzdan 2 saat önce havaalanında olmak kaydıyla yapabilirsiniz. Havaalanlarında bulunan kioks cihazları ve yer hizmetleri görevlileri check-in işlemelerinizi hızlı ve sorunsuz şekilde sonlandırmanızı sağlayacaktır. Ayrıca online check in işlemlerini MaxiBilet internet sitesi üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Mobil check-in işleminizi tamamladıktan sonra akıllı cep telefonunuza gelecek olan uçuş bilgilerinizle uçuşunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz. On-line check-in işleminizi uçuş saatinizden 24 saat önce gerçekleştirebilirsiniz. Bu servis uçuş saatinizden 45 dakika öncesine kadar yapabileceğiniz bir işlemdir.
Bagaj hakkı ve ücretlendirme
Uçuşlarınızda ücretsiz kabin bagajı ölçülerinizin 56 x 45 x 25 ölçülerinde olması gerekmektedir. 23 kiloya kadar 1 adet ücretsiz bagaj hakkınızı aştığınız durumlarda fiyatlandırma gideceğiniz yöne göre değişkenlik göstermektedir. İç hatlarda 23-32 kilo arası 50 Euro, dış hatlarda 100 Euro, 32-45 kilo arası iç hatlarda 100 Euro, dış hatlar ise 150 Euro olarak fiyatlandırılacaktır. Fazladan bir bavul için iç hatlarda 50 Euro, dış hatlarda 50 Euro, daha yüksek sayılardaki bavullarınız için ise, yurt içi veya yurt dışı fark etmeksizin 150 Euro olarak fiyatlandırılacaktır. Bagaj hakkında daha fazla bilgi almak için MaxiBilet internet sitesinden veya çağrı merkezinden bilgi alabilrisiniz.
Koltuk seçimi
Koltuk tercihinizi rezervasyon yaparken belirtebilirsiniz. Tüm uçaklarda, uçuşunuzun konforu için yenilenen ve daha geniş alan sunan koltuklarınızı ücretsiz olarak seçebilirsiniz. Biletinizin sınıfına göre daha geniş koltuklarda, ön sıralardaki koltuklarda veya acil çıkışına yakın koltuklarda oturma gibi ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için MaxiBilet web sitesinden veya çağrımerkezimizden bilgi alabilirsiniz.
Yiyecek, içecek ve ikram
Ekonomi sınıfı uçan yolcular için ücretsiz olarak iki çeşidi sıcak, iki çeşidi soğuk olmak üzere dört ayrı menü servis edilmektedir. Menüler aylık olarak değişmektedir. Uçuş sürenize göre menüler farklılık gösterebilir, Detaylı bilgi almak için MaxiBilet web sitesinden veya çağrımerkezimizden bilgi alabilirsiniz. Tüm yolculuk boyunca su ve meyve suyu gibi içeceklere sınırsız ulaşabilirsiniz. Uçuş saatinizden 36 saat öncesine kadar, özel sağlık koşullarına uygun veya dini inancınız gereği arzu ettiğiniz yemeklerin siparişini verebilirsiniz. VIP veya Premier sınıfı uçuşlarınızda özel hazırlanmış leziz menüleri seçmek için uçuş öncesinden belirtmeniz gerekmektedir. Uçuşunuzun keyifli ve konforlu geçmesini sağlamak için farklı dillerde basılan dünyanın önde gelen gazetelerine havayolları uçuşlarında ulaşmanız mümkün. Uçuş sürecinizi renklendirecek şekilde hazırlanan sinema, video izleyip, müzik dinleyebileceğiniz uçak içi eğlence sistemleriyle sunmaktadır.