aero-contractors-ucak-bileti

Aero Contractors

Nijerya`nın Ikeja Murtala Muhammed Uluslararası Havaalanı`ndan tarifeli ve charter seferler düzenleyen bir havacılık şirketi. 1959 yılında kurulmuş ve resmi olarak 1960 yılında Nijerya'da tescil edilmiştir.Aero, yurt içi ve yurt dışı uçak seferlerinin yanısıra Nijerya'nın geniş petrol ve gaz sektörüne helikopter servisleri ile de büyük ölçüde destek vermektedir.Bir Hollanda şirketi olarak kurulan Aero, 1973 yılında % 40 1976 yılında da % 60 2010 yılında ise tamamen Nijerya tarafından satın alınmış ve havacılık sektöründe hergün biraz daha güçlenen yerini almıştır.

Check- in işlemleri
Aero, uçuşlarınızda check-in işlemlerinizi havaalanında yaptırabileceğiniz gibi, internet kullanabileceğiniz herhangi bir ortamdan, online check in hizmetinden de yararlanabilirsiniz.On-line check in işlemlerini MaxiBilet internet sitesi üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Uçuş saatinden 48 saat önce başlar online check in süreniz ve son 2 saat öncesine kadar devam eder. Check-in işleminizi havaalanında yapacaksanız eğer, özellikle yurt dışı uçuşlarında havaalanına en az 2-3 saat önceden gitmelisiniz, aksi takdirde uzun kuyruklarla karşılaşabilirsiniz, belirtilen süre içinde check in işlemlerinizi yaptırmamanız durumunda sözkonusu uçuş için hakkınızı kaybedebilirsiniz.
Bagaj hakkı ve ücretlendirme
Havayolları`nın yolcularına verdiği bagaj hakkı Business sınıfı için 30kg ve Ekonomi sınıfı için 20kg dır. Belirlenen ağırlık sınırının aşılması durumunda ek ücret talep edilecektir ancak biletinizi alırken veya yola çıkmadan önce internet üzerinden ek bagaj hakkı satın alma şansınız var ve ek bagaj hakkınızı önceden almanız durumunda, havaalanında ödemek durumunda kalacağınız ücretten çok daha düşük bir ücret ödeyebilirsiniz. Kabin bagajı için ise 6kg ağırlığında ve 45cm x 33cm x 20cm ölçülerinde 1 parça taşıma hakkınız mevcut. Bagaj hakkında işlemlerini MaxiBilet internet sitesinden veya çağrı merkezinden bilgi alabilrisiniz.
Koltuk seçimi
Her uçuş öncesi koltuklar havayolları tarafından check in sırasında belirlenir. Uçağa erken binmek için hassas bir durum sözkonusu ise, havayollarının kontuarına en az 30 dakika önce talepte bulunarak gerekli yardımı almanız mümkün.Havayolları güvenlik sebebiyle, uçuş öncesi ve uçuş süresince koltuk degiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Gerekli durumlarda koltuk değişikliği yapılabilmektedir. Acil çıkışların yanında yer alan koltuklar, hareket kabiliyeti sınırlı yolcular, bebekli yolcular, 16 yaş altında ki yolcular için güvenlik ve emniyet açısından uygun değildir.Detaylı bilgi almak için MaxiBilet web sitesinden veya çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.
Yiyecek, içecek ve ikram
Havayollarında, yiyecek, içecek servisi ücrete tabidir. Menüden oldukça doyurucu ve lezzetli yiyecek ve içeçek çeşitlerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Ödeme hakkında bilgi almak için MaxiBilet web sitesinden veya çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.Sağlık veya farklı sebeplerle yiyecek sınırlamasına tabi iseniz özel yemek siparişinizi uçuşunuzdan once vermeniz gerekmektedir.