Acente Kuralları

KULLANIM ŞARTLARI

Bu web sitesini (www.maxibilet.com) veya mobil uygulamalarımız  vasıtasıyla materyal, bilgi, ürün veya hizmet kullanmadan veya almadan önce bu koşulları dikkatlice okumanızı rica ederiz. "www.maxibilet.com"  da bulunan mobil uygulamalar -içerikler, veriler-materyallere-bilgilere,  veya tüm servislere ulaşmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı ve uygun hareket etmeyi kabul etmiş, koşulları okumuş ve  onaylamış sayılmaktasınız .Eğer bu Koşulların tamamını kabul etmiyorsanız yada bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz , siteye erişmeyebilir, kullanmayabilirsiniz .Web Sitemizi düzenli olarak devamlı güncellemeyi amaçlıyoruz. Her zaman içerik ve bilgileri değiştirebiliriz.Gerek duyulduğu takdirde Web Sitemize erişimi durdurabilir veya Web Sitemizi süresiz olarak kapatabiliriz."www.maxibilet.com" olarak   bu sözleşmede yeni koşulları  ve versiyonu  her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir  ve  bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. 
Bu web sayfalarında yayımlanan içerik, yazılım, materyal, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler, ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır.
 
Bu Koşullara uymayı kabul ettiğinizi göz önüne alarak, 
 
www.maxibilet.com'un herhangi bir sebep göstermeden ve ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkına sahiptir. Ayrıca, www.maxibilet.com. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz,Sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir.Bu değişikliklerden dolayı  doğabilecek hiçbir rezervasyon,satış veya bilgi hatasından dolayı www. maxibilet.com sitesi  sorumlu tutulamaz. 
MaxiBilet.com  içerikleri  kamusal veya ticari amaçlarla veya maxibilet’e  herhangi bir biçimde zarar verecek veya maxibilet’in itibarını zedeleyecek şekilde kullanılamaz;
 
 - MaxiBilet  Hizmetlerini kopyalayamaz, dağıtamaz, kamuya ifşa edemez, satamaz, kiralayamaz, kiraya veremez veya başka şekilde kullanamazsınız ;
 - MaxiBilet  Hizmetlerini sistemlerimizi veya güvenliğimizi hasara uğratabilecek, devre dışı bırakabilecek, aşırı yükleyebilecek, bozabilecek veya riske atabilecek veya diğer kullanıcılara müdahale edebilecek şekilde kullanamaz veya bu tür amaçlarla müdahalelerde bulunamazsınız; 
 - MaxiBilet Hizmetlerine veya bunlar üzerinden zararlı bilgisayar program kodları, virüsler, 'hizmet aksatma' veya 'spam' saldırıları, solucanlar, Truva atı, yetkilendirme anahtarı, lisans kontrol programları veya yazılım kilitleri gönderemez ve aktaramazsınız;
 - MaxiBilet Hizmetlerini veya bunların herhangi bir bölümünü otomatik bilgisayar programları veya uygulamaları yardımıyla tarayamaz, kopyalayamaz, endeksleyemez, sıralayamaz veya başka bir amaçla kullanamazsınız.
www.maxibilet.com, sitede bilgileri yer alan 3. kuruluşların,  ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, kesinti, kayıp işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz kayıtlara girilmesi değiştirilmesi veya kullanılması hususunda hiçbir sorumluluk kabul etmez, garanti veremez. 
 
MaxiBilet  Hizmetlerinin herhangi bir bileşeninin üçüncü taraflara ait bir web sitesinde (örneğin, Facebook veya başka bir sosyal paylaşım ağında) barındırılması ve bu üçüncü taraf web sitelerinin kullanımına ilişkin ayrı şart ve koşulların mevcut olması halinde, bu şart ve koşullara tamamen uyacağınızı kabul etmektesiniz.